HAKKIMIZDA


2018 yılında kurulan Royal Tekstil, kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye’nin en büyük hazır giyim üretim firmalarından biri olmaya adaydır.
Müşterilerine sunduğu süreklilik gösteren yüksek kalitede ürün ve servis sayesinde dünyanın önde gelen denim markalarına denim ve non-denim ürünler üretmektedir.

TASARIM


Tasarım felsefesini özgürlük ve limitsiz düşünce üzerine temellendiren firmamız denenmemişi denemek yeniyi keşfetmek, trend takip eden yerine trend oluşturan bir marka olma hedefi ile 20 den fazla ülkede yer almaktadır.
Trendsetter marka imajını ve inovasyonu sürekli kılmak için yıl içerisinde bir çok fuara katılımcı ve ziyaretçi olarak tasarım ekibi ile katılmaktadır. Koleksiyonumuz denim ve non denim olmak üzere bay bayan karmadan oluşmaktadır.

KOLEKSİYON


Koleksiyonlarında modayı takip eden moda severlere hitap etmektedir. Kalitenin ön planda tutulduğu anlayış tasarım felsefemizde önemli bir yer teşkil etmektedir.
Kısa vadede koleksiyon gruplarını arttırmayı planlayan firmamız farklı segmentleride koleksiyon grubuna eklemeyi planlamaktadır.

Royal Textile

KALİTE BELGELERİMİZ